O Nas

Jesteśmy największym dostawcą rotatorów hydraulicznych, producentem chwytaków ,haków, łączników, wideł paletowych i innych peryferyjnych akcesoriów do żurawi hydraulicznych. Nasz system sprzedaży obejmuje 3 kontynenty, dostarczamy nawet do tak odległych krajów jak Korea Południowa czy Brazylia. W naszej ofercie posiadamy sprzęt renomowanych producentów. Współpracujemy z instytucjami, firmami z oraz z indywidualnymi klientami.

87

Rotatorów w Ofercie

8

Lat Doświadczenia

7345

Zrealizowanych Zamówień

Dlaczego My?

Wiedza i Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie oraz nabyta wiedza czynią z nas świadomych sprzedawców co pozwala nam oferować optymalne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Przy wyborach klientów zawsze dzielimy się swoim doświadczeniem, pomagamy dobrać rozsądne i odpowiednie rozwiązanie. Staramy się stale poszerzać ofertę z zakresu urządzeń peryferyjnych do żurawi hydraulicznych (HDS-ów).

Wiarygodność

Cieszymy się solidną reputacją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Wielu naszych klientów poleca nasze usługi co stanowi dla nas najlepszy i najcenniejszy z dowodów zaufania.

Nasi Pracownicy

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników posiadał niezbędne przygotowanie. Regularne szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia zewnętrzne zapewniają nam aktualną wiedzę. Decydując się na nasze usługi, otrzymujecie Państwo profesjonalną obsługę, która pomoże w podjęciu właściwych i korzystnych decyzji. Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji o aktualnej ofercie. Każdy Klient może liczyć na nasze zaangażowanie.

Efektywna Współpraca

Dążymy do przyjaznego i profesjonalnego kontaktu. Doradzamy i pomagamy na każdym etapie podjęcia decyzji. Proponujemy najbardziej efektywne rozwiązania.

Kompleksowość

Proponujemy rozwiązania kompleksowe. Wspieramy klientów merytorycznie. Rekomendujemy najlepsze rozwiązania.

Jakość i Elastyczność

Wysoka jakość usług jest naszym nadrzędnym celem. Szybko reagujemy na wasze potrzeby.